Vzdělávání v rámci Katalogu je určené pouze zaměstnancům členských pojišťoven ČAP. Pokud pro členskou pojišťovnu ČAP pracujete, je Vám přihlašování otevřené. Pro více informací nás kontaktujte na emailu katalog@akademiecap.cz.
Katalog vzdělávání
V našem katalogu Akademie ČAP najdete odborné semináře, kurzy soft i hard skills dovedností a konference. Všechny akce jsou zaměřené na pojistný trh a vychází z jeho potřeb. Semináře vedou přední odborníci a konzultanti. Kurzy nejlepší lektoři, terapeuti a koučové a na konference zveme významné osobnosti a experty. Odborné semináře přináší aktuality důležité pro trh a také pravidelné vzdělávací cykly z oblastí legislativy, financí, likvidace, underwritingu aj. Pomůžeme Vám držet krok!

V katalogu najdete také kurzy soft skills, na kterých Vás naučíme zlepšit své dovednosti, svou práci i výkon. Všechny tyto oblasti jsou otázkou tréninku. Trénujte s těmi nejlepšími za využití nejúčinnějších metod. V kurzech hard skills zlepšíte své dovednosti v oblasti HR, marketingu, IT aj. Vzdělávejte se s námi!

Potřebujete zlepšit své komunikační dovednosti? Máte ve svém týmu kolegu, který neodvádí svou práci v požadované kvalitě? Ačkoliv máte skvělou přípravu, u prezentace se Vám vždy rozklepou kolena i hlas? Chtěli byste si lépe plánovat svůj čas, abyste zvládli nejen svou práci, ale zároveň měli i volný čas? Na těchto stránkách najdete širokou paletu kurzů, na kterých Vás naučíme zlepšit své dovednosti, svou práci i výkon. Všechny tyto oblasti jsou otázkou tréninku. Trénujte s těmi nejlepšími za využití nejúčinnějších metod. Trénujte s námi!

Nejbližší termíny
© Akademie ČAP 2019-2023, ČESKÁ ASOCIACE POJIŠŤOVEN
Created by LOGOSINFO Česká republika s.r.o.