Kontakty

Máte dotaz týkající se portálu Akademie ČAP? Doporučujeme Vám nejprve si projít stránky nabízených služeb a také stránky Časté otázky, kde naleznete odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Co Vás zajímá?

Pro dotazy ke Zkouškám odborné způsobilosti, Následnému vzdělávání a Manuálu flotilníka využijte tyto kontakty:

  • Správce portálu Akademie ČAP
    email: podpora@akademieCAP.cz
    tel.: +420 777 759 586
  • Pokud jde o otázky interního charakteru např. Proč já mám dělat zkoušku? Jaký typ zkoušky potřebuje moje pracovní pozice? Mám si to zadat jako služební cestu? Budu přestupovat na jinou pozici, stále potřebuji zkoušku …? V těchto případech se, prosím, obraťte na správce ve Vaší organizaci.

Pro dotazy ke Katalogu profesního vzdělávání využijte tyto kontakty:

Podpora Akademie ČAP je Vám k dispozici v pracovní dny denně od 8:30 do 15:00.

Pokud máte dotaz, na který jste nenašli odpověď v části Časté otázky, nebo pokud potřebujete pomoct s řešením konkrétní situace, napište nám. K tomu můžete použít formulář níže.

Je naším přáním zodpovědět všechny dotazy k Vaší spokojenosti. Aby se nám to povedlo co nejrychleji, potřebujeme vědět, kdo jste a jaký problém s námi budete řešit.

Jste uživatelem aplikace: Je pro nás důležité jméno a uživatelská e-mailová adresa. K tomu stačí, když se před odesláním svého dotazu přihlásíte do aplikace.

Nejste uživatelem aplikace: Napište nám, prosím, celé svoje jméno, kontaktní e-mailovou adresu a příp. společnost, ve které pracujete.

Typ dotazu
Předmět / Subject
Zpráva / Message
Váš email / Your email


iPortál spravuje

LOGOSINFO
Česká republika s.r.o.


          


© Akademie ČAP 2019-2023, ČESKÁ ASOCIACE POJIŠŤOVEN
Created by LOGOSINFO Česká republika s.r.o.